Indyjskie meble - komody
Indyjskie meble - komody z drewna
Indyjskie meble - regały
Indyjskie meble - ręczna produkcja
Indyjskie meble - payU raty 0%

/ Regulamin Sklepu

www.indyjskie-meble.pl jest sklepem internetowym, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą nabywać oferowane w nim produkty. 

1.      Dokonywanie zakupów za pośrednictwem www.indyjskie-meble.pl wymaga akceptacji plików cookie przez przeglądarkę użytkownika.

2.      Serwis działa na prawidłowo skonfigurowanej przeglądarce Internet Explorer, Mozilla Forefox, Google Chrome bądź innej zaktualizowanej i odpowiednio skonfigurowanej przeglądarce.

1.      Aby złożyć zamówienie, należy zarejestrować się na stronie sklepu i wypełnić wskazany na tej stronie formularz.

2.      Prawidłowo wypełniony formularz powinien zawierać:  

–        imię i nazwisko oraz adres klienta;

–        adres do wysyłki oraz imię i nazwisko osoby upoważnionej do odbioru przesyłki, jeżeli są inne niż dane klienta (podanie imienia i nazwiska innej osoby w danych do wysyłki jest równoznaczne z upoważnieniem tej osoby przez klienta do odbioru przesyłki);

–        dane do faktury (w przypadku, gdy Kupujący chce otrzymać fakturę);

–        numer telefonu;

–        adres poczty elektronicznej.

3.      Zamówienie dokonywane jest przez wybór produktów, wybór liczby i kliknięcie znaku „kupuję”. Po potwierdzeniu wyboru, Użytkownik przenoszony jest na stronę wyboru sposobu płatności i sposobu odbioru zamówienia.

4.      Odbiór zamówienia może być dokonany osobiście w siedzibie www.indyjskie-meble.pl bez dodatkowej opłaty.

5.      Zamówienie może być także dostarczone na adres wskazany przez Zamawiającego za odpowiednią opłatą wskazaną w cenniku dostawy. Wybór formy odbioru następuje po skompletowaniu zamówienia.

6.      Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzyma mail potwierdzający przyjęcie zamówienia. 

7.     W przypadku zamówienie świeżych produktów zamówienie realizoweanej jest we wtorek. Zamówienie zbierane są do poniedziałku, dnia następnego następuje wysyłka. Jest to jedyny dzień, kiedy możliwa jest realizacja takiego zamówienia. Wszystkie zamówienia złożone we wtorek, bądź każdego następnego dnia będą realizowane w następnym tygodniu po nastąpieniu zamówienia.

1.      Ceny Towarów podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie składniki, w tym podatek VAT oraz wszelkie inne składniki.

2.      Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

–        przelewem na numer konta bankowego PL 43 1090 2590 0000 0001 4793 4408 (bank Santander)

–        płatnością elektroniczną,

–        przy obiorze Towarów.

–        Odbiór osobisty: 0 zł

–        Wysyłka paczki pobraniowej do 300 kg: 16 zł

1.      Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

2.      Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską. Ewentualne koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

3.      Termin realizacji dostawy wynosi od 2 do 14 dni roboczych licząc od dnia wpływu należności za Zamówienie lub zawarcia Umowy sprzedaży z płatnością przy odbiorze.

§ 7

1.      W przypadku, gdy okaże się, że dostarczony towar jest niezgodny z zamówieniem, Zamawiającemu przysługuje prawo do wymiany towaru na zamówiony bądź nowy.

2.      Odesłanie zamówionego towaru następuje na rachunek www.indyjskie-meble.pl, który pokrywa związane z tym koszty.

3.      Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni. W przypadku uwzględnienia reklamacji, Zamawiającemu wysyłany jest nowy egzemplarz niezgodnego z zamówieniem. W przypadku, gdy reklamacja nie zostanie uwzględniona, www.indyjskie-meble.pl zareklamowany towar odsyła na własny koszt.

4.      W sytuacji braku Zamówionego a niewadliwego towaru, www.indyjskie-meble.pl informuje o tym Zamawiającego mailem bądź telefonicznie. Wedle wyboru Zamawiającego – uiszczona należność jest zwracana na jego rachunek bankowy, albo wysyłany jest inny towar, o tej samej cenie, wybrany przez Zamawiającego. Koszty przesyłek ponosi www.indyjskie-meble.pl

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości..
Można skontaktować się z nami na wiele sposobów:

My Little India sp. z o.o.
ul. Mokra 13
02-672 Warszawa
NIP: 5213829601

43 1090 2590 0000 0001 4793 4408 (bank Santander)

Sklep stacjonarny

Indyjskie-meble.pl
Al. Krakowska 48 
05-090 Janki
Polska

Zamówienia:  +48 798 676 199

Pracujemy:

Pon – Pt: 9:30 – 18:00

Sobota: 10:30 – 16:00

/ Instagram
/ Opinie
Joanna Choćko
Joanna Choćko
2024-04-03
Super obsługa i piękne meble w dobrej cenie!
Ania Szybowska
Ania Szybowska
2024-02-15
Bardzo jakościowe i solidne meble! Pięknie wykonane. Szybka dostawa. Super obsługa! Bardzo polecam!
Olga Mączka
Olga Mączka
2023-10-23
Ogromny wybór mebli, bardzo miła obsługa, wszystko na plus. Chętnie wrócę ponownie :)
Sebastian Nowik
Sebastian Nowik
2023-01-02
Super obsługa polecam serdecznie.
Edyta Tolak
Edyta Tolak
2022-11-17
Kupiłam w tym sklepie dwie piękne szafki nocne. Bardzo dobrze się prezentują w sypialni. Bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam jak najbardziej.
Anna Klimko
Anna Klimko
2022-07-22
Najlepszy sklep z indyjskimi meblami w całej okolicy. Bardzo miła i profesjonalna, cierpliwa obsługa. Właściciel dba o klienta i jego satysfakcję. Szeroki wybór mebli, bardzo dobre ceny, transport do Piaseczna w cenie. Meble przyjechały dokładnie zabezpieczone, Panowie sprawnie je wnieśli. Jesteśmy pod wrażeniem obsługi. Z pewnością wrócimy do tego sklepu i będziemy polecać znajomym. Mają też sklep na Allegro, ale warto pojechać i zobaczyć meble na żywo i porozmawiać :) 100% zadowolenia! Dziękujemy!
Adriana Zoń
Adriana Zoń
2022-05-07
Polecam sklep, duży wybór oryginalnych i w świetnej jakości mebli. Pierwszy zakup zrobiony, na pewno wrócę po kolejne :)
Saab Singh
Saab Singh
2022-05-06
Very beautiful
PB 81
PB 81
2022-05-06
Very good place , and very good furniture